B4 TONER Sokerointi puhdistusvesi
19,00 €
Tyrni-kasvovesi käytettäväksi ennen sokerointia kotona. Tämä raikastava ihonpuhdistusaine valmistaa ihon sokerointia varten. Se toimii monitoimisena antiseptisena suihkeena, puhdistaen ihon hellävaraisesti ja tehokkaasti poistamalla hiki-, deodorantti- ja kosmetiikkajäämät. Sopii kaikille kehon osille, myös herkille alueille, ja ehkäisee tehokkaasti sisäänkasvaneita karvoja.
Kuvaus
B4 Toner – Ihon puhdistukseen ennen sokerointia kotona
Tämä raikastava ja luonnollinen tyrni-hoitovesi on suunniteltu käytettäväksi ennen sokerointia. Se puhdistaa ihon hellävaraisesti ja tehokkaasti poistamalla hiki-, deodorantti- ja kosmetiikkajäämät.
B4 Sokerointi Toner sisältää suomalaisia raaka-aineita,
Säännöllinen käyttö auttaa ylläpitämään ihon sileyttä ja ehkäisee karvojen sisäänkasvua. Tuote sopii kaikille ihotyypeille ja erityisesti herkälle ja sokeroinnille altistuneelle iholle.
Lisätiedot
| Paino | 115ml |
|---|










Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.